Červen 2011

Nepíšu články, neobíhám blogy, KONČÍM!

10. června 2011 v 13:22 | Verča |  About
Ahoj..
Možná že ste si všimli, že se něco stalo a ano, stalo se... Možná že mě to štve, možná ani ne, ale prostě už na tohle nemam čas ani náladu.. Když sem přešla na popular-graphic, zjistila jsem, že je to daleko DALEKO lepší blog na mnohem lepší úrovni, kde se mi zkrátka bude líbit, navíc jsem tam ve spolupráci s adminkou, která je naprosto v pohodě a rozumíte mi, když řeknu, že to má své výhody.. Když nemám čas já, zachraňuje to druhá adminka což je neuvěřitelná výhoda.. Navíc SBéčka, který tady na tom blogu mám jsou ve většině případu nespolehlivá, alespň tedy některá, protože málokteré z nich splňuje podmínky obíhání.. Už toho mám všeho dost.. Takže tímhle článkem oznamuji, že definitivně odcházím, NEVRÁTÍM SE a jediný místo, kde mě můžete najít je na http://popular-graphic.blog.cz , kde jsem skoro furt.. Omlouvám se, SBčka si nemažu, občas je obíhat budu ale ne tak často, takže si mě smažte.. Nebudu vám psát na blogy, ať si tenhle článek přečtete, přeci jen, kdo splňuje podmínky obíhání, měl by mu tenhle článek přijít pod ruku..
Tak se mějte a smějte...

Ocenění pro 1. místo ze soutěže SONB pro Kate! Upozorňuji, že tento článek bude z části reklamou!

5. června 2011 v 7:19 | Verča |  Soutěže
Milá Kate.. Gratuluji ti k výhře SONB na tomhle blogu, ale bohužel jsi s cenami byla velice skromná.. Když jsem si to tak pročetla, tak ty vlastně chceš jen diplom a zvýšení návštěvnosti.. Což je škoda, mohla si toho využít, ale je to tvoje rozhodnutí, takže to beru :) Tvůj blog i s číslem ze SONB je tady dole a ceny pod perexem :)
Číslo devět:
Jméno/Přezdívka: Kate
Blog: Kate3003.blog.cz
Věk: 21 let
Náhled:

Nějaké free layouty..

4. června 2011 v 17:13 | Verča |  Free layouts
Tak jsem na druhym blogu udělala v PS dva nový layouty tak je sem hodim, jinak už sem z druhýho blogu nebudu házet nic.. Jestli se budete chtít podívat, je to tady. Jinak ty layouty máte here:

Pokud je budete chtít, písněte do komentů :)

Kontrola AFFS!!

3. června 2011 v 14:07 | Verča |  News
Je to to poslední co jsem kdy chtěla udělat! Ale když tak na to koukám, považuju to jako nutnost! Takže milí návštěvníci mého blogu, zejména affs.. Teď se uvidí, kdo opravdu splňuje pravidla! V pravidlech je napsané že Affs by mělo oběhnout minimálně 3x za týden a to se mi vážně nezdá.. Takže uvidíme.. Tohle tady nechám plus mínus 3 týdny což by mělo pro každý aff stačit.. Beru na potaz Teres, která blog pozastavila, protože je pryč.. Ale to je všechno!
Takže ten kdo chce zůstat, pište do komentáářů:
1) Jméno/Přezdívka
2) Blog
3) Jak často obíháš

Pokud se chce zapsat někdo novej, klidně může:
1) Jméno/Přezdívka
2) Blog
3) Jak často obíháš
4) Zkušenosti s blogem..

Toť vše, zatim.. Těšim se na komentáře, jestli treda nějaký budou ;)

Oznámení.. :)

2. června 2011 v 21:30 | Verča |  News
Ahoj,
chtěla bych vám oznámit, že odedneška jsem spoluadminkou ještě na jiném blogu, u svýho SBčka, na blogu HERE tudíž sem nebudu moct chodit tak často.. Doufám, že vám to zas tolik nebude vadit, určitě sem minimálně 3x do tejdne něco přidám, i víckrát a SBčka budu samozřejmě taky obíhat nebojte :)
Tak díkes čáágo :)

Avatary 9

2. června 2011 v 14:51 | Verča |  Avatary
Našla jsem na netu nějaký avatary tak jsem vám je sem musela dát.. zdroje --> ZDROJ zdroj