News

Takže znovu :)

6. září 2013 v 16:38 | Mixie
Takže ahoj! :)
Moje jméno je Mixie a rozhodla jsem se, že bych tenhle blog mohla obnovit. Baví mě tvořit návody a grafiku, a tenhle blog je úžasný. Když jsem byla mladší, pořád jsem na něj chodila a bylo mi líto, když ho zrušili..

Pokud ti tu chybí nějaký návod, nebo jsi narazil/a na nějakou chybu, napiš do komentu! :)

Budu se snažit opravit ty návody, u kterých se nezobrazují obrázky a budu přidávat i nějaké nové návody. Snad se ti tu bude líbit, zanecháš koment a zase přijdeš! :)
Mixie

Kontrola AFFS!!

3. června 2011 v 14:07 | Verča
Je to to poslední co jsem kdy chtěla udělat! Ale když tak na to koukám, považuju to jako nutnost! Takže milí návštěvníci mého blogu, zejména affs.. Teď se uvidí, kdo opravdu splňuje pravidla! V pravidlech je napsané že Affs by mělo oběhnout minimálně 3x za týden a to se mi vážně nezdá.. Takže uvidíme.. Tohle tady nechám plus mínus 3 týdny což by mělo pro každý aff stačit.. Beru na potaz Teres, která blog pozastavila, protože je pryč.. Ale to je všechno!
Takže ten kdo chce zůstat, pište do komentáářů:
1) Jméno/Přezdívka
2) Blog
3) Jak často obíháš

Pokud se chce zapsat někdo novej, klidně může:
1) Jméno/Přezdívka
2) Blog
3) Jak často obíháš
4) Zkušenosti s blogem..

Toť vše, zatim.. Těšim se na komentáře, jestli treda nějaký budou ;)

Oznámení.. :)

2. června 2011 v 21:30 | Verča
Ahoj,
chtěla bych vám oznámit, že odedneška jsem spoluadminkou ještě na jiném blogu, u svýho SBčka, na blogu HERE tudíž sem nebudu moct chodit tak často.. Doufám, že vám to zas tolik nebude vadit, určitě sem minimálně 3x do tejdne něco přidám, i víckrát a SBčka budu samozřejmě taky obíhat nebojte :)
Tak díkes čáágo :)

Nemáte Photoshop a chcete taky tak pěkný brushe ale do Photofiltre? Stačí napsat!!

25. května 2011 v 7:27 | Verča
Ahoooj :))
Chtěla bych vám říct, že pokud se vám nějaké brushe obvzlášť líbí, stačí mi jen napsat do komentářů odkaz na článek, kde ten brush je (musí být samozřejmě z mý stránky :DD), a dále připište kolikátej je v pořadí (počítejte zleva) :) Tohle opravdu není problém, stačí jen napsat :)

Návštěvnost!! Díky moc :*

22. května 2011 v 21:30 | Verča
Strašněě moc bych vám chtěla poděkovat za návštěvnost, kterou nechápu jak jsem si zasloužila.. Obvzlášť když jsem pozorovala že tu včera bylo více méně 85 lidí a dneska? 162 je fakt hodně.. :) Fakt jsem nadšená děkuju vám všem moc :)

Chystám se na návod na layout :)

22. května 2011 v 12:39 | Verča
Tohle bude velice náročné, ale rozhodla jsem se, že ho udělám.. Bude rozdělen na dvě části.. První část bude, jak ho vytvořit v grafickym programu (nejspíš použiju Photofiltre) a druhý část bude jak ho narvat na blog.. Přiznávám, že to nebude lehký a že se toho trochu obávám, ale myslim že je to dost důležitý návod který tu moc lidí nemá :) Tak snad někomu pomůže :)

Tak tady máte ten nový layout.. :)

22. května 2011 v 8:05 | Verča
Ahoj, tak doufám, že se vámj ten layout líbí, strávila jsem nad ním včera celej večer, opravdu mi dal zabrat, tak snad to stálo za to.. :) Už jsem ho předala do archivu designů tohoto bloug, který můžete hledat tady. A napište mi prosím, který z těch designů byl doposud nejhezčíí :) děkujů :)

Bude new design! :)

21. května 2011 v 22:31 | Verča
Tak stále nejsem spokojená se svým designem ale teď už budu protože tenhle už se mi opravdu líbí.. Už je hotovej a mám ho na zkoušecím blogu, ale nedám vám sem adresu, nechte se překvapit.. Uvidíte zítra ;)) Jen vám můžu prozradit že je v modro zelené barvě a je s Hannou Beth :) Tak se mějte a zejtra se těšte :)

Tak je tady new dess!

19. května 2011 v 18:31 | Verča
Ahoj tak jsem pro vás připravila new kabát blogu, doufám že se vám alespoň trochu líbit a hlavně že se vám to bude zobrazovat tak jako mě.. Pokud se vám to zobrazuje jinak tak mi kdyžtak napište do komentářů a změním to :) Jinak moje designy najdete zde :)

Archiv mých designů :)

14. května 2011 v 20:25 | Verča
Rozhodla jsem se, že budu uschovávat staré designy blogu :) A taky to udělám :
1.

2.

3.

4.

Tak jsem si stáhla PS a zejtra vám sem dám návod jak stáhnout Photoshop plnou verzi!

13. května 2011 v 21:58 | Verča
To se těšte páč vám dám sem přensje návod jak stáhnout Photoshop CS3 celou verzi bez nějkýho kupování!! Je to fakt skvělý, funguje mi to a jsem šťastná :D Takže se máte na co těšit, doufám že vám to pomůže :))

AKCE!! - Přibírám 1 soutěžícího do 2. kola SONB bez soutěžení! Tahle akce se už neopakuje!!

12. května 2011 v 19:32 | Verča
Kdokoliv, kdo chce do druhého kola SONB má teď šanci se tam dostat zcela bez soutěžení! Už se to nebude opakovat tak se snaž bejt ten/ta první ;))

Copak chystám?

12. května 2011 v 6:06 | Verča
Ahoj,
abyste si nemysleli, že na vás úpln kašlu, tak jsem se rozhodla vám sem napsat článek, abyste vůbecc neměli strach.. Rozhodla jsem se, že budu dělat layouty na objednávku :) Ale tuhle akci rozjedu až později, nebojte se že byste se o tom nedozvěděli :) A dále pro vás chystám blendy ke kopčení, nějaké avatarky, atd :)) A saomzřejmě, i přesto stále hlasujete v SONB na tomhle blogu a to tady! :) Mějte se,
zatím! :)

Layout... :)

8. května 2011 v 10:03 | Verča
Stále jsem s designem nespokojená a tak jsem se rozhodla, že si vytvořím layout. Nikdy předtím jsem ho nedělala, neuměla sem si ho nastavit na blog, ale přišla jsem na to chytře. Na této stránce jsem si v rubrice Volné layouty pár stáhla a zkoumala jsem, jak se to nastavuje. I tak to bylo těžký, ale nakonec jsem to pochopila. Takže teďka se nezlobte, že bude můj blog jaksi rozhozen, protože jdu nastavovat ten layout.. ale bude to chvíli trvat, protože jdu hlavně přetvářet menu.. :) tak zatím :)

Reklamy!!!

7. května 2011 v 22:31 | Verča
Tenhle článek je pro ty, kteří rádi píšou reklamy. Pokud reklamu napíšete jinam než sem, budu jí ignorovat!! Opravdu mě nebaví se vždycky těšit na komentář a pak tam vidim jen komentář typu "U mě je anketa, mrkni.." atd.. Takže pokud něco tohoto typu máte, házejte to sem.. Minimálně 5 x do týdne tenhle článek kontroluji, takže nebojte, nebude váš komentář bez odezvy ;) Dík za respektování :)

Videonávody nebudou.. Maximálně zřídka :(

24. dubna 2011 v 7:37 | Verča
Tákže bohužel mám špatnou zprávu, protože se mi nechtějí načíst videa na stránky (když zrovna chtějí, tak to trvá 45 minut), tak budu muset svůj nápad zamítnout.. Možná budu dělat videonávody, ale až mi půjde velkej PC a určitě nebude u každýho návodu :( Bohužel

Zdroje

17. dubna 2011 v 14:02 | Verča
Také se občas stane, že odněkud něco okopíruju.. Ano je to tak, a myslím si, že je slušné a na úrovni uvést zdroje:) Tak tady jsou CČ

 
 

Reklama